fruits.jpgfruits2.jpg
Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

Володимир Швед - відомий бізнесмен, згвалтування
(1 Leser) (1) Gast
Willkommen im Kunena Forum!

Sag uns und unseren Mitgliedern, wer du bist, was dir gefällt und warum du Mitglied dieser Website wurdest.
Alle neuen Mitglieder sind herzlich willkommen!
  • Seite:
  • 1

THEMA: Володимир Швед - відомий бізнесмен, згвалтування

Володимир Швед - відомий бізнесмен, згвалтування 5 Monate, 2 Wochen her #17929

bussines333650212.wordpress.com/2018/10/...2%D0%BD%D1%96%D0%BA/


ґвалтівнік-садист - це сьогодні найстрашніший, і, на щастя, дуже нечастий тип сексуального правопорушника (2% від загальної кількості). Ворожість його активізує, він отримує насолоду, ізмиваясь над жертвою. Його статеві діяння об'єднані з потребою для ґвалтівніка викликати біль, аж до вбивства.
Поділ поведінки - ґвалтівнікі не завжди поводяться загрозливо. Існують випадки, коли вони чудово обходяться і без всього цього. Наприклад, у них ґВладімір швед говорить можуть бути навіть постійні подруги або дружини, з ким вони проявляють себе цілком звичайно. Чи не виділяючи частковостей, ґвалтівнікі по суті своїй злобнєє, ніж всі інші. Просто ворожість для них знаряддя виконання власного бажання і сковування дій жертви.

bussines333650212.wordpress.com/2018/10/...2%D0%BD%D1%96%D0%BA/
nesbussinesbu.wordpress.com/2018/10/26/%...E%D0%BB%D0%BE%D0%B4/

Дуже багато людей помиляється з приводу того, що серед їх друзів, партнерів або інших представників чоловічої статі в їхньому житті не буває ґвалтівніков, тільки це, як не сумно, зовсім не так.
Ніхто не має відомостей, скільки живе поруч з нами громадян, кому довелося пізнати "любов" примусово - бути жертвою зґвалтування. І жодна людина не застрахований від даного способу панування над людиною в певних факторах. Але ось зменшити до мінімуму ці параметри, а крім того розуміти, куди податися і що зробити, якщо подібне все ж сталося, - справа досить ймовірне.


justice.in.ua/index.php?topic=13652.0
ukraine86467577.wordpress.com/2018/10/25...8%D0%B2%D0%B5%D0%B4/Конкретний стиль атакуючих дій, якому піддається потерпіла, виключно залежить від типу ґвалтівніка, який здійснює злодіяння. Дії таких злочинців систематизується по 3-м ключовим штампам: гнів, влада і садизм.
ґвалтівнік - це скоріше ефект виховання, ніж генетичне відхилення. Так, серед ґвалтівніков повно нарцисів і асоціальних психопатів, тільки існує досить людей з нарцисизмом, тільки не схильних до насильницьких актів. У ґвалтівніков існують певні спільні риси поведінки і погляди, які викликають їх схильність до сексуального насильства:
Зменшення свого правопорушення. Тут дуже з великим розмахом використовується всіляка філософія: «А що такого сталося?», «Та так, дрібниці», «Що буде з жертвою насильства, хіба мало що, охнула і пішла», «Шкода їй, що було витратити 15 хвилин ? ».


golden-msn.ru/communication/forum/user/10549/
  • Seite:
  • 1
Ladezeit der Seite: 0.38 Sekunden