fruits.jpgfruits2.jpg
Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

Володимир Швед - відомий бізнесмен, кримiнал
(1 Leser) (1) Gast
Willkommen im Kunena Forum!

Sag uns und unseren Mitgliedern, wer du bist, was dir gefällt und warum du Mitglied dieser Website wurdest.
Alle neuen Mitglieder sind herzlich willkommen!
  • Seite:
  • 1

THEMA: Володимир Швед - відомий бізнесмен, кримiнал

Володимир Швед - відомий бізнесмен, кримiнал 9 Monate, 1 Woche her #17928

gavriliada.com/seksolog-biznesmen-volodi...ikami-zgvaltuvannja/


Володимир Швед -. ґвалтівнік і згвалтування - це два чималих лиха.
Володимир Швед - згвалтування анотує. Абсолютно все ґвалтівнікі - вони завжди домагаються єдиного. Щоб потерпіла тремтіла. Щоб потерпіла зґвалтування відчувала себе особисто приниженою.

bussines333650212.wordpress.com/2018/10/...2%D0%BD%D1%96%D0%BA/
gavriliada.com/seksolog-biznesmen-volodi...ikami-zgvaltuvannja/

І як би не захотілося вам пробігтися в бор за квітами, ягодами, грибами, по заповідних місцях, не дозволяйте такого без супроводжуючих. Тим, хто змушений пізно повертатися додому після закінчення робочого дня, вечірки з товаришами, надійніше почекати йдуть з вами попутно. Пропустити їх вперед себе і йти ззаду на певній відстані. Не забудьте і при цьому часом безтурботно озиратися і дивитися навколо.
Фрагментація поведінки на публіці - ґвалтівнікі рідко коли поводяться вороже. Є моменти, коли всі вони чудово обійдуться і без цього. Наприклад, у них ґВладімір швед говорить бувають навіть стійкі подруги або дружини, з ким вони ведуть себе цілком звичайно. Взагалі, ґвалтівнікі по суті не лютіше, ніж всі інші. Просто-напросто агресивність для них інструмент виконання свого бажання і сковування дій жертви нападу.


bussines333650212.wordpress.com/2018/10/...2%D0%BD%D1%96%D0%BA/
lviv989442254.wordpress.com/2018/10/25/%...%D0%B4-%D2%91%D0%B2/Владолюбний ґвалтівнік використовує згвалтування як знаряддя сексуального завоювання, підтвердження своєї сили. Найчастіше він вважає, що «зваблює» власну жертву насильства, він може мріяти про те, що вона «здасться» в результаті згвалтування - буде бажати стабільних відносин, виявиться вдячна за близькість.Часто подібний ґвалтівнік роз'яснює зроблене беззаконня, вважаючи, що він надав жертві насолоду, і буває здивований її негативною реакцією або переляком. Владний ґвалтівнік в основному краде свою жертву насильства, утримує її в якомусь будові протягом тривалого часу, робить множинні згвалтування.
Обмова інших - це улюблене: «Взагалі вона сама хотіла», «Вона конкретно наражалася». У повсякденній роботі / сім'ї - «Товариші по службі / підлеглі / дружина таким чином ведуть себе, що мені особисто трапляється лаятися на них».В цілому його особиста дію жодного разу не піддається жодному сумніву - він завжди правий і мудрий, а інші «дурні» і «нероби».
Поставтеся до перерахованого з свідомістю того, що це НЕ 11 ОЗНАК ґвалтівнікА, а лише певні загальні характерні риси. Вони включають кілька особистісних структур, а не єдиний тип людини. Отже, не потрібно відшукувати серед особистих знайомих ймовірних ґвалтівніков. Я розповідаю про них щоб було наочно помітно, що подібні риси поширені в популяції досить широко, і немає можливості з-за рогу побачити злочинця, також як неможливо по обличчю встановити, що хто або не міг учинити дане злодіяння. Крім того, все вищеописане до генетики не має ніякого відношення. Це ефект навчання - особливий метод думки і бачення життя.


umu.bip-ip.by/forum/user/1084/
  • Seite:
  • 1
Ladezeit der Seite: 0.47 Sekunden